Wódki i okowity z indywidualną etykietą

Wódki na prezent, które oferujemy różni się zdecydowanie od tych, które znajdziemy na półce w sklepie. Jakość tego trunku jest wyższa, ponieważ producent dba, by użyte w niej surowce były najwyższej jakości, a technologia ratyfikacji na najwyższym poziomie.

Chcemy, by wódka stała się dla naszego Klienta jego indywidualnym prezentem, rozlanym ręcznie do butelek, którą każdy z zamawiających może wybrać. Całość dopełni projekt etykiety wpisujący się w klimat firmy i na sam koniec kartonik, dopełniający całość w niesztampowy upominek.

Okowita – to staropolskie określenie wysokoprocentowego napoju alkoholowego produkowanego ze zbóż i ziemniaków ziemniaki były podstawowym surowcem w XIX w. w Wielkopolsce. Początkowo produkowana wyłącznie w celach leczniczych, z czasem stała się napojem alkoholowym. Okowita była destylowana zazwyczaj trzy razy i wówczas stawała się okowitą o mocy do 80%. Po rozcieńczeniu okowity wodą produkowano wódkę prostą o mocy około 30–35%, zwaną szynkową lub ordynaryjną.

Nasze okowity wytwarzane są na bazie destylatów z owoców

Nasza firma posiadamy stosowną koncesje do sprzedaży hurtowej alkoholu a oferta jest adresowana jedynie do klientów instytucjonalnych. Naszych produktów nie ma w sklepach detalicznych.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry