Wódki czyste z indywidualną etykietą

WÓDKI

Wódki na prezent, które oferujemy różni się zdecydowanie od tych, które znajdziemy na półce w sklepie. Jakość tego trunku jest wyższa, ponieważ producent dba, by użyte w niej surowce były najwyższej jakości, a technologia ratyfikacji na najwyższym poziomie.

Chcemy, by wódka stała się dla naszego Klienta jego indywidualnym prezentem, rozlanym ręcznie do butelek, którą każdy z zamawiających może wybrać. Całość dopełni projekt etykiety wpisujący się w klimat firmy i na sam koniec kartonik, dopełniający całość w niesztampowy upominek.

Nasze wódka wytwarzana jest na bazie:


WOD
Y demineralizowanej ze studni głębinowej (czystej i krystalicznej) o bardzo dobrych właściwościach, pozbawionej związków chemicznych a w szczególności węglowodanów i wszelkich związków wapnia. 


SPIRYTUSU pochodzącego z wielowiekowej gorzelni rolniczej, produkowanego metodą tradycyjną z ziarna zbóż (żyta i pszenicy). Idealny surowiec, który poddawany jest najnowocześniejszej technologii rektyfikacji, czyli oczyszczania.

Wódka poddawana jest ponadto unikalnemu procesowi filtracji, które posiada katalityczne i absorpcyjne właściwości tzw. filtracja srebrna i platynowa.

Nasza firma posiadamy stosowną koncesje do sprzedaży hurtowej alkoholu a oferta jest adresowana jedynie do klientów instytucjonalnych. Naszych produktów nie ma w sklepach detalicznych.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry