Alkohol na prezent

Wiele firm, przedsiębiorstw i różnych instytucji w całym kraju korzysta z upominków reklamowych którymi są niewątpliwie alkohole reklamowe i wódka na specjalne zamówienie,  alkohol na prezent. idealna na rocznice i okazje.
To, że oferujemy alkohole reklamowe nie jest przypadkiem ponieważ wina, wódki, szampany i inne trunki dostarczane są do dalszej sprzedaży przez renomowane tradycyjne firmy rodzinne z różnych stron, tak ze starego jak i nowego świata. Nasze doświadczenie pozwala nam pozyskiwać tak coraz większa ilość dostawców jak i odbiorców produktów z alkoholem reklamowym.
Park maszynowy oraz współpraca z wyselekcjonowanymi firmami od znakowania ułatwia nam zadanie jeśli chodzi o identyfikowanie logiem lub hasłem reklamowym poszczególnych partii towaru. Klienci. którzy z nami współpracują stanowią dla nas cenna bazę inspiracji w doborze wódek, win, win musujących, szampanów czy innych rodzajów alkoholi. W swojej ofercie posiadamy Butelka Choinka z szlachetnego grubego szkła. Do butelki w kształcie choinki możemy wlać likier, nalewki, wódki itd.
Specjalna etykieta lub naniesienie napisu laserem.
Cóż, jesteśmy ciągle w trakcie rozwoju i polepszania jakości dostarczanych produktów. Usatysfakcjonowani klienci stanowią dla nas nie tylko radość ale również wpływają na nasze decyzje dotyczące kierunków rozwoju naszego biznesu. Zostań jednym z klientów firmy Pro-Activ w temacie odzieży reklamowej, roboczej, gadżetów oraz alkoholi. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Team !!!