Wódki kolorowe

wodki kolorowe

Wódki kolorowe różnią się od likierów przede wszystkim mocą (zawartością spirytusu). Przy wódkach mamy możliwość zamówienia niektórych z nich o podwyższonej mocy 50%.

Tak jak w przypadku innych wódek do wyboru butelki 0.5 litra z indywidualną etykietą pakowane w indywidualne

1/ Wódka  Orzechówka 40%

Produkowana ze spirytusu neutralnego z dodatkiem nalewu spirytusowego na zielone owoce orzecha włoskiego.

2/ Wódka Górnicza 40% i 50%

Produkowana ze spirytusu rektyfikowanego zbożowego neutralnego z dodatkiem karmelu, nalewu na zielone owoce orzecha włoskiego, barwiona węglem roślinnym.

3/ Wódka  Śliwkowa 40%, 50%, 60%, 70%

Produkowana ze spirytusu neutralnego, nalewu spirytusowego na owoce śliwki węgierki; zawiera niewielką ilość syropu cukrowego. Do środka butelki dodawany jest owoc śliwki pochodzący z maceracji.

4/ Wódka  Wiśniówka 40%

Produkowana ze spirytusu rektyfikowanego zbożowego neutralnego, z dodatkiem naturalnego nalewu alkoholowego na owoce wiśni

5/ Wódka Przepalanka  40%

Wódka o smaku karmelowo - waniliowym, produkowana ze spirytusu neutralnego, zawiera karmel tradycyjnie palony oraz syrop cukrowy.

6/ Wódka Myśliwska  40%

Wódka o smaku lasu - produkowana ze spirytusu neutralnego z dodatkiem owocu jałowca, z wyciągu alkoholowego z igieł sosny, ziela angielskiego i skórki pomarańczy. Do tej niezwykłej kompozycji proponujemy zamiast tradycyjnej butelki – butelkę choinkę z etykietą i pudełkiem indywidualnym.

JAK   ZNAKOWAĆ  - JAK ZAPAKOWAĆ ?   -   ZADZWOŃ  A  DORADZIMY  NAJKORZYSTNIEJSZY WYBÓR