Wódki i okowity

Wódka – wysokoprocentowy napój alkoholowy uzyskiwany przez zmieszanie w odpowiednich proporcjach spirytusu rektyfikowanego z wodą. Może mieć charakter czysty, bez dodatków lub smakowy. Zawartość alkoholu etylowego w wódce wynosi nie mniej niż 37,5% obj., zwykle 40% obj. Surowcami do produkcji wódek są produkty pochodzenia rolniczego, tradycyjnie zboża lub ziemniaki.

Wódki czyste i kolorowe z indywidualną etykietą

Tradycyjne polskie wódki z polskiej wytwórni wódek gatunkowych to idealny prezent nie do podrobienia. Historia naszej wytwórni sięga czasów międzywojennych. Produkty tworzone z pasją według sprawdzonej receptury na bazie wysokiej jakości spirytusów zbożowych i krystalicznej wody głębinowej z własnego ujęcia.

Wódki na prezent, które oferujemy różni się zdecydowanie od tych, które znajdziemy na półce w sklepie, m.in. dlatego że jej tam nie ma. Jakość tego trunku jest wyższa, ponieważ producent dba, by użyte w niej surowce były najwyższej jakości, a technologia ratyfikacji na najwyższym poziomie.

Chcemy, by wódka stała się dla naszego Klienta jego indywidualnym prezentem, rozlanym ręcznie do butelek, którą każdy z zamawiających może wybrać. Całość dopełni projekt etykiety wpisujący się w klimat firmy i na sam koniec kartonik, dopełniający całość w niesztampowy upominek.

Nasza firma posiadamy stosowną koncesje do sprzedaży hurtowej alkoholu a oferta jest adresowana jedynie do klientów instytucjonalnych. Naszych produktów nie ma w sklepach detalicznych.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry