Wódki czyste i kolorowe na prezent 

Oferujemy tradycyjne polskie wódki na prezent z polskiej wytwórni wódek gatunkowych, której tradycja sięga czasów z przed drugiej wojny. Produkty tworzone są według sprawdzonej receptury na bazie wysokiej jakości spirytusów zbożowych i krystalicznej wody głębinowej z własnego ujęcia. Wódka ta różni się zdecydowanie od wódek dostępnych na półkach...

Oferujemy tradycyjne polskie wódki na prezent z polskiej wytwórni wódek gatunkowych, której tradycja sięga czasów z przed drugiej wojny. Produkty tworzone są według sprawdzonej receptury na bazie wysokiej jakości spirytusów zbożowych i krystalicznej wody głębinowej z własnego ujęcia. Wódka ta różni się zdecydowanie od wódek dostępnych na półkach sklepowych, producent dba by jakość użytego do produkcji surowca jak i technologią raktyfikacji były na najwyższym możliwym poziomie. Wódki są do dziś zgodnie z tradycją rozlewane ręcznie.

Aby wódka stała się dla zamawiającego jego indywidualnym prezentem proponujemy rozlanie jej w specjalne butelki nie dostępne w sieciach sprzedaży z zaprojektowaną etykietą i zapakowane w indywidualne opakowanie : kartonik, skrzynkę czy torbę.

Nasza firma posiadamy stosowną koncesje do sprzedaży hurtowej alkoholu a oferta jest adresowana jedynie do klientów instytucjonalnych. Naszych produktów nie ma w sklepach detalicznych.

Więcej

Naturalna Wódka z Tradycyjnej Wytworni Wodek Gatunkowych a nie z Polmosu to tradycyjna wódka czysta, znana w kraju już w czasach przedwojennych.

wodki kolorowe - rozne procenty, butelka do wyboru, specjlanie projektowana etykieta pod klienta

Ekologiczna skrzynka drewniana z wódką żurawinową i dodatkami

Tradycyjna Polska wódka najwyższej jakości na prezent

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów